Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Sarı Ekose Erkek Gömlek

0717
  • -%50
    İNDİRİM
    100,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL
Sarı Ekose Erkek Gömlek Modelleri

Ekose, düzensiz karelerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Modası hiçbir zaman geçmemiş ve geçmeyecek olan ekose kumaş; mobilyadan, ev dekorasyonuna, giyime kadar her alanda kullanılan bir modeldir.

Özellikle geçmiş yıllarda oldukça moda olan ekose kumaş, kare görünümü ile oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Her mevsim trend olan ekose model kumaş kadın erkek fark etmeksizin her türlü giyimde kullanılmaktadır. Özellikle kadın eteklerinde ve erkek gömleklerinde bu desen oldukça tercih edilmektedir.

Son yılların modasına baktığımızda tercih edilen ekose gömlek erkekler tarafından rağbet görmektedir. Bu model genç ve orta yaşlı erkekler tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda hem günlük kullanıma hem de iş hayatına uygun bir modeldir.

Ekose model özellikle diğer model ve kumaşlarla kolay kombinlenmesinden dolayı tercih edilmektedir. Bu model kareli olduğundan seçtiğiniz diğer parça düz olmalıdır. Örneğin erkek gömlek kareli seçildi bu durumda pantolon muhakkak düz bir renk olmalıdır asla desenli bir parça seçilmemelidir. Yine aynı şekilde pantolonunuzu ekoseli seçtiniz o halde ekoseli bir gömlek kesinlikle seçmemelisiniz. Aksi halde göz yorucu bir görünüme sahip olursunuz.

Özellikle 90’lı yıllarda ülkemizde moda olan ekose kumaş en güzel renklerle beraber kullanarak gayet şık olabilirsiniz. Desenli erkek gömleklerinde en çok tercih edilen kumaş ve desen olmakla beraber sarı renkli ekose gömlek bu senenin modası haline gelmiş bulunmakta. Sarı ekoseli gömleklerde desen genelde sarı- lacivert, sarı- siyah, sarı-mavi-beyaz, sarı-kahverengi-krem olarak kullanılmaktadır. Hem yaz ayları için hem de kış ayları için farklı kalınlıkları vardır. Özellikle kış aylarında kullanılan ekose gömlekler sıcak tuttuğundan dolayı tercih sebebi olmaktadır. Ekose bir gömlek giydiyseniz eğer tercihinizi Jean pantolondan yana kullanabilirsiniz. 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.