Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Mavi Beyaz King Çizgi Erkek Gömlek Hakim Yaka

0716
  • -%52
    İNDİRİM
    105,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )
Hakim Yaka Erkek Gömlek Modelleri

Erkeklerde en çok kullanılan giysilerin başında kuşkusuz gömlekler bulunmaktadır. Özellikle iş hayatında tercih edilen gömlekler, çeşitlerinin artması ve rahat kesim ile beraber gündelik hayatta da boy göstermeye başladı.

Kesim ve modellerine göre birçok gömlek çeşidi bulunurken, son dönemlerde hakim yaka erkek gömlek giyim sektöründe moda haline geldi. Hakim yaka gömlekler özellikle sıcak bir iklime sahip olan toplumlarda ve Orta Asya Türk toplumlarında kullanılırdı.

Orta Asyalı Türklerden sonra ülkemizde de moda haline geldi özellikle hakim yaka king çizgi beyaz erkek gömlek seçenler rahatına düşkün ve günlük hayatında şıklığından taviz vermek istemeyen erkeklerin tercih edebilecekleri bir model gibi görünüyor. Erkekler arasında trend haline gelen bu model uzun bir süre daha öyle kalacakmış gibi görünüyor. Üstelik atölyelerde her renk ve her desen hakim yaka gömlekleri görebilirsiniz.

Hakim yaka erkek gömlek modelleri, erkekler tarafından yoğun bir şekilde talep edilmeye başlandığından beri, yakası sabit kalmakla beraber çeşitli modelleri piyasaya sürülmeye başlandı. Özellikle Avrupa, Asya ve Orta Doğu ülkelerine ülkemiz üzerinden ihracat edilen hakim yaka gömleklerin uzun kollusu, yarım kollusu hatta kısa kollusu dahi çıktı. Aynı zamanda bu yakaya sahip gömleklerin full düğmeli olanları, yarım düğmeli olanları desenli ve renkli  erkek gömlek modelleri oldukça rağbet görüyor.

Jean pantolonlarla da kombin edilse de bu gömlekler özellikle kanvans ve keten pantolonlarla oldukça şık bir görünüme imza atıyor. Sıfır yaka da denilen bu gömlek modeli, kravat takmak istemeyen aynı zamanda şıklığından da taviz vermeyen erkekler tarafından tercih edilebilir. Bu gömlek spor bir pantolon ve ayakkabı ile dizayn edildiğinde spor daha klasik bir pantolon ve ayakkabı ile dizayn edildiğinde ise klasik bir tarz yakalamaktadır. Bundan dolayı her tarza uygundur. 


Mavi Beyaz King Çizgi Erkek Gömlek Hakim Yaka

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.