Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Lacivert Beyaz Ekose Erkek Gömlek

0714
  • 39,90 TL

Beden Seçim
S M L XL 2XL


LacivertBeyaz Ekose Erkek Gömlek

Ekose modelin modasının hiçbir zaman geçmemektedir. Fakat bu modeli farklı modelle ile kombinlenerek görmekteyiz. Özellikle 90’yı yıllarda trend haline gelen ekose model son yıllarda da karşımıza sık sık çıkmaktadır. Ekose gömlek erkek modasında sık tercih edilse de bu desen yalnızca gömleklerde değil çantada, atkıda, kabanda, çanta, ayakkabı, mobilya da dahi kullanılmaktadır. Ekose model kıyafet giydiğinizde hiçbir aksesuar kullanmadan şık olursunuz, işte bundan dolayı tercih sebeplerinden biridir.

Her dönemin modası olan ekose kumaşlar bu sene en çok gömleklerde kullanıldı. Özellikle ekose erkek gömleklerinde kullanılan ekose model uzun bir süre unutulmayacakmış gibi görünüyor. Birçok renkle dizayn edilen ekose kumaşlar erkeklerde en çok lacivert beyaz olarak tercih edilmektedir. Hem ağır hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler, ekose desenli erkek gömlekleri tercih edebilirler.

Lacivert ve beyaz olarak kullanılan ekose gömleklerin kendi aralarında da çeşitleri bulunmaktadır. Her çeşidi dikkat çeken ve erkekler tarafından tercih edilen bu modelde uzun kollu, kısa kollu, küçük ekoseli, büyük ekoseli birçok desen bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık tercih edilen model ise uzun kollu ve büyük ekoseli gömleklerdir. Üstelik modelin sadece beyaz laciverti değil hemen her rengi mevcuttur. Genelde iki renkli olarak kullanımı tercih edilen ekose gömleklerin üç, dört hatta beş renkli olanları dahi mevcuttur. Ekose gömlek giyerken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri, pantolonunuzu düz bir renk seçmektir. Gömleğinizin içinde bulan bir renk ile uyumlu bir pantolon veya Jean pantolon tercih edebilirsiniz.

Sadece gömleklerde moda olmayan bu desen aynı zamanda erkek kabanlarında da moda haline geldi. Özellikle koyu renklileri erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.