Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Kırmızı Ekose Erkek Gömlek

0712
  • -%46
    İNDİRİM
    54,90 TL 29,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL


KırmızıEkose Erkek Gömlek

Ekose deseni giyimden, aksesuara, mobilyadan, ayakkabıya kadar heryerde kullanılmaktadır. Bu desen genelde giyim sektöründe kullanılmakla beraberen çok kullanıldığı alan ise gömleklerdir. Ekose gömlekler yaz kış her mevsim giyilebilengömlekleridir. Gerek klasik olarak gerekse spor olarak her tarza uyan bumodeller her yaşa göre üretilmektedir. Ekose gömleklerin hemen her rengimevcuttur. Her yaşta erkek gömleklerindeekose detayı kullanılmaktadır.


Bu model gömleğin her rengini her markadabulabilirsiniz. En çok tercih edilenkırmızı ekose erkek gömlektir. Ekose detayını muhtemelen kırmızı renkletanıdınız ve hala moda olan rengi kırmızıdır. Yalnızca erkek gömleklerindedeğil kadın çantalarında ve atkılarda dahil kırmızı ekose detaylar bulunmaktadır.Yaz aylarında ekose gömlekler açık renk pantolonlarla veya kot Jeanlerlekullanılabilir. Uzun kollu ekose gömlek içine siyah renkte bir tişört giyipgömleğinin düğmelerini iliklemeyerek de oldukça spor bir görünüm elde edebilirsiniz.Kış aylarında kullanacağınız ekose gömleğin üzerine bisiklet yaka kazaklar giyipyakanızı dışarı çıkararak yine oldukça spor bir görünüme kavuşacaksınız.


Altınasiyah bir pantolon tercih edebilirsiniz. Genelde spor tarzları olan kişilertarafından tercih edilen ekose gömlekler yine spor olarak dizayn alınmalıdır. Klasikbir görünüm elde etmek isteyen kişilerin kırmızı renkten ziyarete daha açıkrenkli bir ekose gömlek tercih etmeleri daha uygun olacaktır. Ekose erkek gömleklerde en çok tercih edilengömlek modelleri arasında yer almaktadır. Kırmızı ekose gömleklerin büyük veküçük kareli olanları mevcuttur. Bu gömleğin içine kırmızı ile beraber siyah, lacivert,krem, beyaz, bordo ve kahverengi kullanılarak oldukça spor ve şık bir görünümelde edebilirsiniz. Sizde tercihinizi spor giyimden yani kullanıyorsanız ekosegömlekler yaz kış tam da size göre.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.