Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka Sarı Erkek Gömlek

0709
  • -%69
    İNDİRİM
    65,00 TL 19,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )


Hakim Yaka Sarı Erkek Gömlek

 Giyim sektörlerinde modanın hızlı bir şekilde ilerlemesi ile beraber aranan farklılıklar ürünlere yansımıştır. Genellikle benzer tarzlarda ürünler üretilmiş ve erkekler genelde aynı tür ürünleri kullanmaya mahkum edilmişlerdir. Erkek giyimine baktığımız zaman genelde tişört ve gömlek pantolon gibi seçenekleri görmekteyiz. Gömlek şıklığı yakalamak isteyen erkeklerin tercih ettikleri bir parçadır. Çeşitleri oldukça fazla olmakla beraber; geniş ve dar kalıplı, desenli, sade, uzun kollu, manşetli ve kısa kollu birçok çeşidi bulunmaktadır.


Erkek giyiminde son yıllarda tercih edilmeye başlanan hakim yaka erkek gömlek modasına damgasını vurdu. Hem spor hem de klasik bir görünüme sahip olan bu model, her tarz erkeğe hitap etmektedir. Hakim yaka gömleğin de çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle deseni ve kumaş türüne göre değişiklik gösteren bu modelin, kısa ve uzun kolluları da mevcuttur. Ayrıca bu modellerde dikkat çeken unsurlardan biri düğmenin şeklidir. Önden full dövmeli veya çene hizasından göğüslere kadar yarım düğmeli hakim yaka gömlekler mevcuttur.


Ekose çizgili, kareli gibi birçok motifleri bulunan  hakim yaka sarı erkek gömlekler tarafından bu yazın en çok tercih edilen rengi olmuştur. Sarı renkli gömlekler arasında, civciv sarısı, limon sarısı ve hardal sarısı gibi birçok tonu mevcuttur. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bu renk gömleklerin %100 pamukluları kış aylarında tercih edilmektedir. Hem spor hem de klasik bir tarz olan hakim yaka gömlekleri işyerinizde, toplantılarda, davetlerde ceketle giyerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Böylece kravatın boğucu atmosferinden de kurtulmuş olacaksınız. Hakim yaka erkek gömlek tercih ederken pantolon seçiminize de dikkat etmeye özen gösterin. Jean bir pantolon ile kombinleyebileceğiniz gibi özellikle açık renkleri beyaz bir pantolonla da kombinlemeniz mümkün.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.