Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka Mavi Erkek Gömlek

0703
  • -%47
    İNDİRİM
    95,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%70 pamuk %30 polyester, yumuşak kaliteli kumaş.

SLİM FİT (SPOR KESİM)


Hakim Yaka Mavi Erkek Gömlek

Son yıllarda popülaritesi artan hakim yaka gömlek modelleri genç ve orta yaşlı erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle 2000 ‘li yılların başı 90’lı yılların sonunda popüler olan bu model gömlek 2016 yılından beri tekrar vitrinlerde boy göstermeye başladı. Şık görünümünün yanı sıra rahat ve spor bir görünüme sahip olan bu gömlek modelini tarzınız ile bütünleştirebilirsiniz.

Gömlek her zaman erkek tarzında en çok kullanılan parçalar olmuştur. Bundan dolayı stilistler gömleklerin çeşitli modellerini tasarlamışlardır. Son yıllarda da moda sektöründe geriye dönüş yaşanmıştır. Bol paça pantolonlar, eskiye dönük saç modelleri vs. hakim yaka gömlek erkek modasında bu akımdan nasibini almıştır. Eskiye dönüş akımı ile beraber tekrar moda haline gelen bu gömlek modelleri ülkemiz atölyelerinde üretilmeye başlandı. Yurt dışından da talep edilmesi doğrultusunda hakim yaka gömlekler birçok Arap ve Asya ülkesine ihraç edilmiştir. Dünyanın birçok yerinde son dönemlerde erkekler bu model gömleği kullanıyorlar. Bu gömlekler hem rahat bir görünüme sahip hem de sıcak havalarda yaka derdiyle uğraştırmıyor sizi. Her tarza uygun olan bu modeli ister spor bir tarza sahip olun ister klasik bir tarza rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hakim yaka gömlek erkek giyim sektöründe moda olmasından bu yana bu modelin her deseni ve her modeli ülkemizde üretilmeye başlandı. Ağır bir görünümünden taviz vermek istemeyen aynı zamanda koyu renklerden de hoşlanan erkeklerin tercihi hakim yaka mavi erkek gömlek modelleri olabilir. Bu renk ve bu model özellikle ülkemizde bu yıl en çok satan renklerden olmuştur. Tam kollusu ve yarım kollusu olan bu gömleklerin tam düğmelisi ve yarım düğmelisi aynı zamanda desenlisi de bulunmaktadır. 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.