Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka Lacivert Erkek Gömlek

0708
  • -%40
    İNDİRİM
    100,00 TL 59,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )


Hakim Yaka Mavi Erkek Gömlekleri

Erkek giyiminin en önemli parçası kuşkusuz gömleklerdir. Gömlekler günlük şıklığı yakalamak isteyen erkeklerin sıklıkla kullandıkları parçalardır. Her rengi ve her modeli olan gömlekler erkek giyim sektöründe en çok üretilen parçalar arasında yer alır. Kadın giyimin de olduğu gibi erkek giyimde de gömleklerin çeşitli modelleri çıkmıştır. Dar kalıplı geniş kalıplı olarak kullanılan gömlekler yakalarına göre de çeşitlere ayrılmaktadır. Yuvarlak yaka, hakim yaka, ata yaka ve benzeri yaka çeşitli gömlekler vardır.


Modayı takip eden erkekler bu gömlek modelleri ile de yakından ilgilenmektedirler. Ülkemizde ve yurt dışında birçok ülkede birkaç yıldır  hakim yaka erkek gömlek modelleri modasında yerini bulmuştur. Giyimine özen gösteren erkekler bu model gömlekleri sıklıkta tercih etmektedirler. Hakim yaka gömleklerinde kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Uzun kollusu, kısa kollusu, yarım kollusu, tam düğmeli ve yarım düğmeli, bol kesim ve dar kesim olanları da mevcuttur. Siz de tarzınıza uygun bir hakim yaka gömlek tercih edebilirsiniz. Hakim yaka gömlekler tek tip olmamakla beraber her zevke uygun renkleri de mevcuttur.Hakim yaka lacivert erkek gömlek bu yaz en çok tercih edilen renklerden olmuştur. Mavi erkek modasında hiçbir zaman modası geçmeyen ve erkeklerin bebekliklerinden bu yana kullandıkları bir renktir. En sonunda bu renk hakim yaka gömlek erkek modellerinde vücut bulmuştur. Mavi'nin binbir tonu ile bütünleşen bu model tarzına önem veren ve modayı yakın takip eden erkeklerin tercihleri arasındadır. Açık mavisi, koyu mavisi bulunan bu model gömleklerin birçok desenli de vardır.

Hem klasik hem de şık bir görünüme imza atmak isteyen erkekler bu model gömleği rahatlıkla tercih edebilirler. Birçok ülkede erkekler tarafından tercih edilen bu gömlek modeli uzun yıllarca raflardan inmeyecekmiş gibi görünüyor

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.