Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka Kot Desenli Erkek Gömlek

0707
  • -%47
    İNDİRİM
    95,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )


Hakim Yaka Kot Desenli Erkek Gömlek

Giyim ürünlerinde modeli belirleyen önemli unsurlardan birisi de yakaların şeklidir. Tişörtlerde, gömleklerde, deri montlarda ve trenç kotlar da genellikle sivri yaka, ata yaka, yuvarlak yaka, bebe yaka ve hakim yaka kullanılmaktadır. Birkaç yıl öncesine kadar ata yaka ve sivri yaka daha sık kullanılırken son dönemlerde ise en çok tercih edilen yaka türü hakim yaka olmuştur diyebiliriz. Geçmişte; erkek ve kadın giyiminde sıklıkla tercih edilen hakim yakanın popülerliği, birkaç yıldır tekrar gündeme gelmiştir. Üstelik bu yaka sadece gömlekler de değil tişörtlerde ve ceketler de de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır ve özellikle erkekler de tercih edilmiştir.


Hakim yaka kot desenli erkek gömlek  giyim sektöründe oldukça tercih edilmeye başlanmış hem spor hem de klasik görünüme uygun olarak dizayn edilmiştir. Kullanılan kumaş ve desen, bu gömlek modelinin hangi tarza ve hangi mekana uygun olduğunu belirlemektedir. Üretimin artması ve birçok ülkeye sıçraması ile beraber bu model gömleklerin her rengi ve de deseni piyasaya sürülmüştür. Özellikle spor giyimi tercih eden erkekler için hakim yaka kot erkek modelleri üretilmiştir.

Bilhassa spor giyinen ayrıca kot gömleklere ve ceketlere ilgi duyan erkekler bu modeli rahatlıkla tercih edebilirler. Açık ve koyu renkleri bulunan kot hakim yaka gömleklerin aynı zamanda farklı renkleri de üretilmiştir. Yeşil, kahverengi, krem, mavi, siyah gibi birçok rengi bulunmaktadır.


Hakim yaka erkek gömlek modelleri erkek giyim modasına ayak uyduran erkeklerin dolabında, kot desenli bir gömlek mutlaka bulunmalıdır. Uzun kollusunun yanı sıra manşet kollu da türleri bulunan hakim yaka kot gömlekler gençlerin oldukça ilgisini çekecekmiş gibi görünüyor. Sizde hala almadıysanız tercihinizi kot bir hakim yaka gömlek ten yana kullanabilirsiniz

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.