Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka King Çizgi Beyaz Erkek Gömlek

0701
  • -%50
    İNDİRİM
    100,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )Hakim Yaka GömlekErkek Modelleri

Erkek giyiminin en önemli ve vazgeçilemez parçalarından biri olan gömlekler, kumaşı, kesimi ve deseni ile birlikte oldukça geniş türlere sahiptir. Ancak bir gömlekte bütün bunlar kadar önemli olan bir diğer ayrıntı da yaka şeklidir. Gömlekler yakalarının şekillerine göre de adlandırılabilir. Gömleklerde, yuvarlak yaka, sivri yaka, klasik yaka, İtalyan yaka, düğmeli yaka, ata yaka ve hakim yaka gibi çeşitler bulunmaktadır.  

Bu gömlek çeşitlerinden hepsi günlük hayatta tercih edilen türlerden olmasa da hakim yaka gömlek erkek modasının daha çok günlük hayat için tasarlanmış modellerindendir.  
Hakim Yaka King Çizgi Beyaz Erkek Gömlek oldukça rahat kullanımı olan hakim yaka gömlekler, her zaman moda olmamakla birlikte, meraklılarının vazgeçemediği ve sürekli kullandıkları gömleklerdir.

Hakim yaka gömlekler çok uzun yıllardan beri kullanılır. Geçmiş zamanlarda özellikle Anadolu’da çok sık kullanılan bu gömlekler, yakalı gömleklerin kullanılmaya başlaması ile birlikte belli bir süre ortalarda gözükmemiştir. Yoğun bir şekilde olmasa da kullanımı devam eden hakim yaka gömlekler, bu gömleklerin yeniden moda olması ile birlikte tekrar hayatımıza girmiştir ve özellikle erkek giyiminde yer almış, kendi tarzını oluşturmak ve farklı olmak isteyen bireylerin kendilerini ifade edebilmeleri için çok sık kullandıkları kıyafetler arasına girmiştir.

Oldukça rahat olmaları dolayısıyla genellikle gündelik hayatta kullanılan hakim yaka gömlek erkek modelleri, Jean ve kanvas pantolonlarla kombin edildiğinde tarz bir görüntü oluşturmaktadır.


SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.