Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakim Yaka Gri Erkek Gömlek

0702
  • -%41
    İNDİRİM
    85,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

*SLİM FİT ( SPOR KESİM )Hakim Yaka Gri Erkek Gömlek

Erkek giyimleri genelde t- shirt- pantolon, gömlek- pantolon, ceket- gömlek - pantolon olarak kombinlenmektedir. Bu kombinler arasında en çok kullanılan ise gömlek – pantolondur. Erkekle günlük hayatlarında ve iş hayatlarında en çok gömlek- pantolon ikilisini kullanmaktadırlar. Hem kullanım olarak pratik olan bu kombin hem de günlük şıkı yakalamak isteyenler için uygundur.

Gömlek erkek giyim sektöründe en çok kullanılan parça olmakla beraber model ve desenlerine göre ayrılmaktadır. Model kategorisinde kesim ve yaka modelleri olarak sınıflandırılmıştır.
Hakim yaka  erkek gömlek 
modasında yakasına göre yaka kategorisine girmektedir.

Birkaç senedir erkek modasında rövanşta bir parça olan hakim yaka erkek gömlekleri modayı yakından takip eden bütün erkekler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle sıcak aylarda yakalı gömlek istemeyen ama aynı zamanda şıklığından da taviz vermek istemeyen erkekler tarafından seçilebilen parçalardır. Oldukça kullanışlı olan bu parça şık- spor- rahat konseptini yakalamak isteyenlerin tercihi. Bu model gömleğin hemen her rengi olmakla beraber bu sene en çok karşılaştığımız hakim yaka gri erkek gömlekleri olmuştur. Bu model gömleğin bu sene özellikle gri gibi ara tonları moda olmuştur. Gri rengi tek bir modelde değil birçok hakim yaka erkek gömleklerinde boy göstermektedir. Özellikle açık gri, koyu gri gibi tonları olmakla beraber, uzun kollusu ve yarım kollusu bulunmaktadır. Bu yaz vitrinlerde özellikle gri ile karışık renklerde de hakim yaka gömlekleri sıklıkla görmekteyiz. İlkbaharın ruhunu yansıtan renkler bu model gömleklerde en sık tercih edilen tonlardır.

Hakim yaka gömleği ilkbahar ve yaz aylarında açık tonlarda bir pantolonla kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kış aylarında koyu renkli bir Jean pantolon ile beraber deri montla kombinleyerek te kullanabilirsiniz. Böylece oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olacaksınız. 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.