Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Desenli Yeşil Gömlek

0705
  • -%38
    İNDİRİM
    80,00 TL 49,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

* REGULAR FİT ( STANDART KESİM )


Desenli Yeşil Gömlek

Bu sene en çok kullanılan ve vitrinleri süsleyen erkek kıyafeti olarak karşımıza gömlekler çıkıyor. Her dönemin modası olan gömlekler her sene olduğu gibi bu sene de erkekler tarafından en çok tercih edilen parçalardır. Her yaşa uygun olan erkek gömleklerinin birçok çeşidi ve modeli ve rengi bulunmaktadır. Her dönem farklı bir model, moda haline gelmekle beraber erkekler de bu moda çerçevesinde tercihlerini yapmaktadırlar.

Yıllardır özellikle ata yaka ve sivri yaka gömleklerin yanı sıra hakim yaka gömlekler de moda olmuştur. Hakim yaka gömlek, erkek giyiminde son yılların en çok tercih edilen parçalarından birisidir çeşitli renkleri ve desenleri olmakla beraber bu yazın en çok tercih edilen parçası desenli yeşil gömlekler olmuştur. 2017 yılının moda renklerinden olan yeşil, erkek giyimine de bu sene yansımıştır. Modayı yakından takip eden erkekler, yeşil rengine gerek gömlekte gerek tişörtte gerekse pantolonda tercih edilmiştir.


Desenli erkek gömlek modelleri 2017 modası!

Gömleklerde tercih edilen yeşil rengi, birçok modelde ve tonda alıcılar ile buluşmuştur. Bu sene desenli erkek gömlek denilince akla ilk gelen renk yeşil renkli ekole gömlekler olmuştur. Bu model gömleğin yanı sıra farklı motifler ve çizgisel detaylarda gömlek modasında yerini bulmuştur. Özellikle kına yeşili, zümrüt yeşili, haki, su yeşili, çim yeşili, asker yeşili gibi tonları bulunan yeşil renkli gömlekler farklı renklerle de dizayn edilerek erkek modasında yer edinmiştir.

Tercihlerini gömlekten yana kullanan erkekler, yeşilin yanı sıra; sarı, beyaz, ve siyah gölekleri de bu sene tercih etmişlerdir.  Desenli yeşil gömlek aldıysanız pantolon tercihiniz gömleğinizin içerisinde bulunan tonlardan biri ya da Jean bir pantolon olabilir. Ayrıca yeşil ve sarı uyumunu da gömlek pantolon seçimi yaparken kullanabilirsiniz. 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.