Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Desenli Kahverengi Gömlek

0704
  • -%50
    İNDİRİM
    80,00 TL 39,90 TL
Beden Seçim
S M L XL 2XL

%100 PAMUK

* REGULAR FİT ( STANDART KESİM )Desenli KahverengiGömlek

Erkek giyim modasında tercih edilen parçalar; genel olarak mekana ve statüye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin erkekler, günlük hayatlarında tişört tercih ederken, iş hayatlarında ise genelde gömlek tercih etmektedirler. Gömlek en çok tercih edilen ve özel davetlerde resmi işlerde şık görünmek isteyen erkeklerin tercih ettikleri bir giyim parçasıdır. Klasik bir görünüme imza atmak isteyen erkekler gömleği kumaş bir pantolonla dizayn ederler.

Daha spor görünmek İsteyen erkekler ise Jean bir pantolon veya keten bir pantolon ile kullanmayı tercih ederler. Günlük hayatta erkek gömlek çeşitleri oldukça fazladır. Dar ve geniş kesimli olarak kullanılan erkek gömlekleri yakalarına göre de farklı çeşitlere ayrılmaktadırlar. Ayrıca gömleklerin, desenli ve desensiz olanları da mevcuttur. Günlük hayatta da sıklıkla tercih edilen gömlek erkeklerin hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bu senenin özellikle yaz ve kış modasında  desenli erkek gömlek modelleri bulmamız mümkün. 2017 yılında erkekler genel olarak tercihlerini koyu renkli gömleklerden yana kullanmışlardır. Özellikle kahverengi, siyah, yeşil, gri gibi renkler kullanılmış ve en çok kullanılan renk ise kahverengi tonları olmuştur.

Kahverengi model erkek gömleklerinin tonları ve modelleri mevcuttur. Kahverengi desenli erkek gömleği, koyu kahve ve süt kahvesi şeklinde tercih edilebileceği gibi ekoseli veya normal desensiz olarak da tercih edilebilmektedir.

Her bir modelin ayrıca uzun kollusu, kısa kollu, ve yarım kol manşetli olanları mevcuttur. Farklı renklerle harmanlanarak kullanılan kahverengi gömleklerin, ayrıca kot olan modelleri de bu sene oldukça tercih edilmektedir. Son yıllarda trend haline gelen hakim yaka gömlekler arasında kahverengi gömlekli desen ve modelleriler oldukça tercih edilmektedir. Sizde modaya ayak uydurmak istiyorsanız tercihinizi kahverengi desenli bir gömlekten yana kullanabilirsiniz

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.